phone phone phone
menu menu
Wyszukaj apartament

O nas

data przyjazdu
data wyjazdu
2
dorosłych
Gości
wybierz
szukaj
Wyczyść
Zamknij
Wybierz date przyjazdu
tripadvisor
phone Sopot 0 °C

Imperial Apartments

Zespół młodych i kreatywnych osób

Imperial Apartments to zespół młodych i kreatywnych osób, które specjalizują się we wszechstronnym wynajmie luksusowych apartamentów zlokalizowanych w Sopocie i Gdańsku.
 
Bogate doświadczenie, które udało nam się zdobyć podczas 12 letniej działalności w branży HORECA, pozwala nam trafnie identyfikować i spełniać potrzeby gości oraz oczekiwania związane z wyborem odpowiedniego miejsca noclegowego.
 
Proponowane przez nas apartamenty składają się z przestronnego salonukomfortowych sypialni, w pełni wyposażonej kuchni oraz łazienki. Nasze apartamenty zapewnią Państwu maksymalną wygodę, niezależność, dyskrecję, spokój oraz intymność, której nie są w stanie zaoferować nawet najwyższej klasy hotele.
 

Zapewniamy wykwalifikowaną obsługę

50 metrów od plaży i morza 

Oferujemy Państwu lokale, które zlokalizowane są w różnych częściach Sopotu.
Posiadamy w naszej ofercie apartamenty, które usytuowane są nawet 50 metrów od plaży i morza oraz takie, które położone są w samym centrum miasta.
 
Zapewniamy wykwalifikowaną obsługę, która zadba o Państwa wygodę oraz wspomoże w każdej sytuacji. Nasz personel jest do Państwa dyspozycji i służy pomocą zarówno podczas planowania pobytu, jak i podczas jego trwania. Ponadto, nasi pracownicy udzielą Państwu kompletnych informacji na temat Sopotu i Gdańska, miejscowych atrakcji oraz aktualnych wydarzeń popkulturowych.

Noclegi z Imperial Apartments 

Doskonały wybór zarówno dla rodzin z dziećmi

Noclegi z Imperial Apartments to doskonały wybór zarówno dla rodzin z dziećmi, małżeństw, przyjaciół
jak i biznesmenów, którzy cenią sobie komfort i niezależność.
 
Każdy z naszych gości otrzymuje od nas karty rabatowe, które uprawniają do zniżek w SPA Sheraton oraz w innych punktach rozrywkowo-gastronomicznych w Sopocie.

Zadowolonych gości zapraszamy do wyrażenia opinii na temat naszych apartamentów.