phone phone phone
menu menu
Wyszukaj apartament

Aktualności

data przyjazdu
data wyjazdu
2
dorosłych
Gości
wybierz
szukaj
Wyczyść
Zamknij
Wybierz date przyjazdu
tripadvisor
phone Sopot 0 °C

#czysta_plaza #stop_kiepom #stop_plastik

2020-10-19 12:12:00

Sopocka plaża to jeden z największych walorów naszego miasta, jej urok jest niepowtarzalny, szeroki pas białego piasku spójnie połączony z miejskim charakterem kurortu, co roku przyciąga około 2 milionów turystów.

Aby utrzymać tą przestrzeń w czystości i móc się w pełni cieszyć wszelkiego rodzaju aktywnościami plażowymi potrzeba naprawdę niewiele.

#STOP_KIEPOM – wiele osób nie wyobraża sobie plażowania bez papierosa, nie oceniamy, tylko nie gaście petów w piasku! Niestety widok małego dziecka ze zgaszonym kiepem w ustach to nie abstrakcja, to się zdarza na codzień, nie tylko rodzic o tym wie, po prostu zabierz wypalone pety i wrzuć je do śmietnika, przecież jest obok – tu na plaży, nie musisz go szukać, to tak niewiele!

#STOP_PLASTIK – niestety plastik towarzyszy nam na każdym kroku, nim się obejrzysz, trzymasz już w ręku jednorazową torbę z owocami, jednorazową torbę z napojami, gazetkę z plastikową zabawką dla dziecka, kawę w kubku z plastikową pokrywką, przy plaży zjesz pysznego dorsza z frytkami, czasem jednak na plastikowej tacce i z przyjemnością wypijesz gaszące pragnienie zimne piwo, lecz w plastikowym kubku Nie zostawiaj go na plaży, zabierz ze sobą i wyrzuć do śmietnika, dla bardziej zaawansowanych użytkowników są nawet pojemniki na segregację przy wejściach na plaże! To naprawdę tak niewiele!

Zobacz: Czysta plaża